Wolontariusze!!!!!!

Zarząd Fundacji ogłasza nabór wolontariuszy do współpracy podczas organizacji akcji charytatywnych. Zainteresowani pracą wolontaryjną proszeni są o kontakt z biurem fundacji pod tel. 32 2656555 w dniach od poniedziałku do czwartku w godz. 15.00-18.00 lub drogą meilową:fundacjanaszezaglebie@gmail.com.
Zachęcamy do współpracy zarówno osoby indywidualne, grupy jak i szkoły. Wolontariusze będą współpracowali podczas akcji organizowanych na terenie Zagłębia podczas zbiórek, festynów, konkursów, pomocy podopiecznym fundacji. Współpraca wolontaryjna ma charakter nieodpłatny. Fundacja zapewnia: umowę wolontaryjną, ubezpieczenie, posiłki regeneracyjne, koszulki firmowe, wydaje zaświadczenia o współpracy.
Wzór umowy znajduje się na stronie fundacji: www.fundacjanaszezaglebie.com.pl w zakładce: Druki

Szkołom, które podejmą współpracę oferujemy atrakcyjne nagrody rzeczowe!!!!!!

dr n. zdr. Tomasz Grad
FUNDATOR

Jeden komentarz do “Wolontariusze!!!!!!

• Witam. U nas w szkole była informacja o wolontariacie. Mamy koło i chcielibyśmy się włączyć. Wysłałem wczoraj meila. Proszę o kontakt. Darek