Akcja Nibylandia zakończona!

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy organizację trzech wycieczek do Parku rozrywki Nibylandia. Uczestniczylo w nich łącznie ponad czterdzieści dzieci z Czeladzi i Będzina. Świetna zabawa, miło spędzony czas, smaczne przekąski i fachowa opieka były gwarantem udanego wypoczynku. Całość pobytu dzieci w tym: przejazdy, ubezpieczenie, bliety wstępu, poczęstunki i opiekę wychowawców sfinansowała Fundacja. Rodzice musieli jedynie przyprowadzić i odebrać swoje pociechy. Dziękujemy Wydziałowi Edukacji Urzędu Miasta Czeladź za pomoc w akcji informacyjnej. Zdjęcia mówią same za siebie.

3 komentarze do “Akcja Nibylandia zakończona!

• Dziękuję. dzieci były zachwycone. A organizacja po prostu wspaniała. Zorganizujecie coś jeszcze!

• Przepraszam, ze dopiero teraz składam podziękowanie ale nie posiadamy internetu o grzecznościowo korzystamy z pomocy sąsiada. Było wspaniale. Nasze dziecko było przeszczęśliwe i żałowało, że tylko raz. Dziękuje

• Witam. Słyszałam od znajomej o organizowanych przez fundacje darmowych wycieczkach dla dzieci. Czy będą w te wakacje jeszcze jakieś?