Żegnajcie Wakacje!!!!

Fundator, zarząd, wolontariusze i pracownicy fundacji, życzą wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom oświaty, spokojnego, udanego i bezpiecznego nowego roku szkolnego 2015/2016.

5 komentarzy do “Żegnajcie Wakacje!!!!

• 24 sierpnia 2015 o 06:14

Witajcie kochani!!
    Dopiero składaliśmy sobie życzenia udanych wakacji a już się kończą. Razem z moją rodzinką życzę wam spokojnej pracy w tym roku szkolnym i byle do wakacji.
    Kaśka z dziewczynami

• 25 sierpnia 2015 o 07:15

Koniec wakacji!!!!
    czy to znaczy, że skończy się też Quiz na FB fundacji?
    Szkoda. Wielka szkoda. Fajna sprawa. Chociaż nic nie wygrałem ale trochę się pobawiłem. Moja sąsiadka wygrała bilety do kina. Dzięki
    Momo

• 26 sierpnia 2015 o 05:58
    Permalink

Cześć wszystkim. Trochę mnie nie było. Ja tez przyłączam się do życzeń spokojnego roku szkolnego dla wszystkich małych i dużych beneficjentów systemu oświaty.
    Pozdrawiam Jaroo!

• 1 września 2015 o 06:11
    Permalink

Witam, witam po wakacjach. Również jak moi przedmówcy chciałbym się dołączyć do życzeń spokojnego i udanego nowego roku szkolnego dla wszystkich uczniów, nauczycieli i dla całej Fundacji.
    Zadumany

• 1 września 2015 o 06:14

Dziękujemy za życzenia.
      Biuro Fundacji

Możliwość komentowania została wyłączona.