Śląska Nagroda Obywatelska!!!!!!!

Szanowni Państwo, drodzy Zagłębiacy, życzliwi sympatycy!!!!

Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, że nasz Fundator,                             Pan dr Tomasz Grad, zostały wyróżniony i uhonorowany prestiżową                                         ” Śląską Nagrodą Obywatelską”  oraz   zaproszony przez Parlament Europejski do Brukseli. Jesteśmy niezwykle dumni, że działania i poświęcenie naszego założyciela zostało docenione i będzie mógł reprezentować naszą Fundację i środowisko Zagłębia w tej europejskiej instytucji. Wyjazd zaplanowany jest w dniach 14-18 października 2013r.

GRATULUJEMY!!!!!

2 komentarze do “Śląska Nagroda Obywatelska!!!!!!!

• Gratuluję Panu Gradowi i całej fundacji. Robicie kawał dobrej roboty. Brawo!!

• No, no, no. Pełny szacun dla Pana Grada. Cieszę się, że mamy kogoś takiego w Czeladzi.
    Jaroo!