Konkurs na hasło Fundacji -ROZSTRZYGNIĘTY!!!

Drodzy Zagłębiacy!!

Miło nam poinformować, że ogłoszony przez Fundację konkurs na hasło, którego finał mieliście możliwość doświadczyć podczas Festynu dla dzieci został rozstrzygnięty. Wśród uczestników rozlosowano dziesięć nagród, w tym wycieczkę do Wiednia, motorower, rower górski, deskorolki i odtwarzacze MP4.

Zwyciężyło hasło: ” Nasze Zagłębie – Wasza Fundacja – Twój 1%” autorstwa Pana Remigiusza Mazeli.

Hasło to, będzie od dzisiaj umieszczane na wszelkich materiałach reklamowych, informacyjnych i promocyjnych Fundacji

3 komentarze do “Konkurs na hasło Fundacji -ROZSTRZYGNIĘTY!!!

• dobre hasło gratulacje dla zwycięzcy
    …. ale hasło od zawsze pisze się przez samo 'h” – cóż wszystkim się chochlik wkraść do tekstu może 😉

• Super pomysł z tym hasłem! Życzę powodzenia, bo naprawdę robicie świetną robotę. Słyszałam od wielu znajomych, że dużo robicie. Pozdrawiam