Kup kartkę świąteczną!!!

Szanowni Państwo!

W wyniku rozstrzygniętego Konkursu Plastycznego, został wyłoniony projekt kartki wielkanocnej, którą można nabyć za jedyne 2 zł. Wpływy ze sprzedaży kartek zostaną w całości ( 100%) przeznaczone na zakup prezentów z okazji Dnia Dziecka dla dzieci ze świetlic środowiskowych Zagłębia.

Kartki można zamówić drogą e-mailową na adres: fundacjanaszezaglebie@gmail.com i wpłacając ich równowartość + opłatę pocztową 5 zł, na konto Fundacji:

ING Bank o/ Czeladź 62 1050 1269 1000 0090 7607 7032

pod tyt. Akcja charytatywna „Wielkanocne Życzliwości”

Kartki zostaną wysłane pocztą na podany w e-mailu adres

Kartki będą również rozprowadzane przez wolontariuszy Fundacji oraz za pośrednictwem szkół.

Wzór kartki autorstwa Dominika Malca z kl. Ia SP nr 10 w Sosnowcu