Fundacja sprzeda mieszkanie

Ogłoszenie!!!/ SPRZEDANE!!!!!

( Uprzejmie informujemy, że n/w mieszkanie zostało sprzedane  za kwotę      50 tyś. złotych)

W związku z brakiem rozstrzygnięcia  2-ej licytacji obejmującej sprzedaż mieszkania, Zarząd ogłasza sprzedaż z wolnej ręki.

Informacja poniżej!!

Ogłoszenie!!!

Zarząd Fundacji informuje, że wystawia do sprzedaży mieszkanie wraz z garażem, położone w Czeladzi przy ul. 1-go Maja 20 ( I piętro) o łącznej powierzchni 37 m2, składające się z pokoju, kuchni , łazienki oraz przynależnego garażu murowanego. Mieszkanie posiada własne ogrzewanie centralne, wodę i kanalizację ( bez gazu).

WAŻNE!!! – brak czynszu( tylko podatek od nieruchomości)

Stan do zamieszkania po drobnym remoncie. Okna wymienione.

Zlokalizowane jest w dwukondygnacyjnej kamienicy( sześć mieszkań).

Cena wywoławcza : mieszkanie + garaż wynosi 50.000 zł brutto

Mieszkanie można obejrzeć po uprzednim umówieniu telefonicznym tel. 606956622.

Po podpisaniu umowy przedwstępnej i wpłaceniu zaliczki ( 10 %) fundacja przystąpi do założenia ksiąg wieczystych po czym nastąpi podpisanie aktu notarialnego(ok. 3-y miesiące).

Fundacja zastrzega sobie prawo wycofania się ze sprzedaży przed upływem terminu składania ofert.

Środki pozyskane ze sprzedaży mieszkania zostaną wykorzystane  na cele statutowe Fundacji