Kartki świąteczne

Szanowni Państwo!!!

Rozpoczynamy charytatywną sprzedaż kartek świątecznych na potrzeby akcji dla dzieci

„Paczka dla każdego dzieciaczka”

Posiadamy ręcznie malowane kartki świąteczne, autorstwa malarza-artysty Jana z Ostrowa. Wartość kartki to jedynie 5 zł, które zasili fundusz przeznaczony na zakup prezentów dla dzieci z biedny rodzin. Staje sie to już tradycją, że Fundacja pragnie sprawić radość małym mieszkańcom Zagłębia rozdając im prezenty z różnych okazji.

Dystrybucją kartek zajmować się będą wolontariusze Fundacji. Będą też dostępne w wybranych punktach handlowych w Czeladzi oraz można je zamówić e-mailem pod adresem fundacjanaszezaglebie@gmail.com. Przy zamowieniu co najmniej 5 sztuk i dokonaniu wpłaty na konto Fundacji(ING BANK o/Czeladź : 621050 1269 1000 0090 7607 7032) wysyłamy je pocztą na wskazany adres.

Ręcznie malowana kartka świąteczna to nie tylko dowód Państwa ofiarności i empatii ale również piękny symbol pamięci dla bliskich.

Poniżej przedstawiamy wzory dostępnych kartek.

Kartka nr 1

Kartka nr 2

Kartka nr 3

Kartka nr 4