Konkurs plastyczny pn.”Bożonarodzeniowe życzenia”

Szanowni Państwo,  uprzejmie informujemy, że  Zarząd Fundacji ogłosił konkurs plastyczny pn.”Bożonarodzeniowe życzenia”. Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych z terenu Zagłębia Dąbrowskiego.

Zarówno dla uczestników jak i dla szkół biorących udział w konkursie przewidziane są cenne nagrody. Ponadto najlepiej ocenione prace zostaną opublikowane w najbliższym wydaniu kwartalnika „Kurier Zagłębia”, a praca, która otrzyma I miejsce, zostanie oficjalną kartką świąteczną Fundacji i wydrukowana w nakładzie 1000 sztuk.

Zapraszamy do uczestnictwa

dr Tomasz Grad