Zaproszenie do udziału w szkoleniu online – Matura 2023 z matematyki

Piotr Ludwikowski – Kierownik Pracowni Egzaminów Maturalnych • matematyka

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

Data szkolenia: 28.02.2023 godz. 16.00

Link do szkolenia: zostanie przesłany w dniu poprzedzającym szkolenie po zaksięgowaniu wpłaty.

Zaświadczenia z uczestnictwa w szkoleniu – zostaną wysłane mailem w formie PDF, wszystkim uczestnikom, którzy opłacili szkolenie oraz byli zalogowani.

Tematyka szkolenia –O rodzajach zadań i formule matury oraz wnioski z analizy próbnej matury z matematyki w 2023 roku.

Opłata – 30 zł/osobę,  wpłacone na konto fundacji :  ING Bank Śląski o/Czeladź : 621050 1269 1000 0090 7607 7032 z dopiskiem:

Imię i nazwisko uczestnika + szkolenie matematyka 2023

Faktury: wystawiamy fakturę na:

• szkołę( online w wersji PDF) – dane należy podać w zgłoszeniu
  • imienną( online w wersji PDF) – po dokonaniu wcześniejszej wpłaty na konto i podaniu danych w zgłoszeniu

Zgłoszenia: wyłącznie drogą mailową na adres: fundacjanaszezaglebie@onet.pl

Uczestnicy- liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

*Organizator zastrzega sobie prawo zamknięcia listy zgłoszeń