Otwarty Konkurs Literacki

INFORMACJA!!!!

Szanowni Państwo, uczestnicy  Konkursu Literackiego

Jury konkursu przeprasza i informuje, że z uwagi na ogromną ilość nadesłanych prac (ponad 200), w dniu 4-go listopada nie zostaną opublikowane wyniki.

Ogłoszenie nastąpi w dniu 6-go listopada ( wtorek) w zakładce KONKURS. Za opóźnienie serdecznie wszystkich przepraszamy ale jest to spowodowane chęcią dokonania jak najbardziej obiektywnej i rzetelnej oceny.

Szanowni Państwo

Fundacja Wspierania Rozwoju Zasobów Ludzkich „Nasze Zagłębie” organizuje otwarty konkurs literacki pn” Zadumane Zaduszki”.

Honorowy Patronat nad konkursem objął ks. kan. Jarosław Wolski, Proboszcz Parafii Św. Stanisława w Czeladzi

Celem konkursu jest promowanie piękna języka ojczystego, krzewienie wartości rodzinnych i chrześcijańskich oraz promowanie rodzimych talentów.

Konkurs kierowany jest do mieszkańców Zagłębia w trzech kategoriach wiekowych tzn. gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz open. Laureaci konkursu na najpiękniejszy  utwór literacki np. esej,pieśń,tren,psalm,ode,hymn.elegię,opowiadanie czy wiersz poświęcony tematyce święta zmarłych i zaduszek zostaną nagrodzeni a ich utwory zostaną opublikowane na łamach gazety „Wiadomości Zagłębia”. Dwadzieścia najlepszych prac zostanie wydanych nakładem Fundacji w postaci autorskiego tomiku.

Szczegóły konkursu zamieszczone są na naszej  stronie w zakładce „Konkurs”

Polecamy się Państwa życzliwości

Tomasz Grad

Fundator