Podaruj swój 1%

Szanowni Państwo!

Jak każda instytucja pozyskujemy środki na działalność charytatywną z różnych źródeł. Od tego roku, jako organizacja Pożytku Publicznego, możemy również otrzymywać wsparcie z 1% odpisu podatkowego. Nie prowadzimy żadnej działalności gospodarczej, nikt z nas nie pobiera wynagrodzenia a wszyscy nasi współpracownicy pracują wolontaryjnie. Nawet biuro Fundacji jest utrzymywane przez Fundatora. Wszelkie pozyskane środki przeznaczamy w 100% na działalność charytatywną. Dlatego, jeśli nasza działalność znajduje uznanie w Państwa oczach, prosimy o wsparcie i przekazanie swojego 1% na naszą Fundację. Dane poniżej:

Fundacja Wspierania Rozwoju Zasobów Ludzkich „Nasze Zagłębie”

41-250 Czeladź, ul. Żytnia 30

KRS:0000364986

KONTO:  ING BANK o/Czeladź : 621050 1269 1000 0090 7607 7032

6 komentarzy do “Podaruj swój 1%

• No nareszcie! Super. Ja już się deklaruję. Mój 1% już macie. mam nadzieję, że i inni pójda po rozum do głowy i nie będą wysyłać na jakieś Polsaty czy dziwne TVeny, tylko dadza tu gdzie faktycznie się pomaga i to swoim. Pozdrawiam

• Chętnie przekażę jak będę się rozliczać. Od jakiegoś czasu śledzę Wasze działania i jestem pod wrażeniem. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!!!!

• Cieszę się, że Wam się udało. Żona i jej koleżanki były bardzo zadowolone z akcji Letnia Akademia Seniora. Oby tak dalej. Chętnie namówię znajomych aby przekazali swój 1% na Waszą fundację. Serdecznie pozdrawiam

• Fajnie. Właśnie kombinowałem komu tu przekazać swój 1% jak dostałem waszą ulotkę. Słyszałem sporo dobrego o działalności fundacji i zdecydowałem się was wesprzeć . Szacunek.
    Adaś

• Chętnie wesprę waszą działalność. Coraz więcej słychać o waszych działaniach. I to dobrego. Cieszę się, że będę mogła pomóc. Pozdrawiam