Najważniejszy jest człowiek

Miło nam poinformować wszystkich sympatyków Fundacji, że w ostatnim numerze Tygodnika „Wiadomości Zagłębia” ukazał się obszerny wywiad z naszym Fundatorem, Panem Tomaszem Grad, który podzielił się swoimi refleksjami, przemyśleniami oraz przedstawił genezę powstania Fundacji jak również niektóre jej dotychczasowe osiągnięcia.

8 komentarzy do “Najważniejszy jest człowiek

• Ja również czytałem i muszę powiedzieć, że jestem pod wielkim wrażeniem. Wyrazy szacunku dla Fundatora. Oby tak dalej. Zachęcam was do czytania poradnika fundacji. Ciekawe sprawy.

• Myślałem, że w Czeladzi już tylko kumoterstwo, nepotyzm i rodzinne koligacje. Ale czytając o działaniach tego Pana widzę, że nie wszystko stracone. Sa jeszcze ludzie, którzy nie myślą tylko o sobie. Panie Tomku, BRAWO!!!

• No widzę, że zaczyna się robić ciekawie. Coraz więcej ludzi interesuje się sprawami fundacji. Ja również przyłączam się do powszechnej fali krytyki naszych władz. Na tym tle działania fundacji stanowią światełko w tunelu. Brawo. Panie Grad, może Pan wystartuje w przyszłych wyborach na burmistarza? Moj głos już Pan ma.

• Gratuluję. Cieszę się, że i w Czeladzi są ludzie, którzy pomagają innym.
    Coraz mniej takich!!!!

• Zastanawiam się tylko jaki mają w tym interes ludzie, którzy zakładają fundację?. Nie bardzo wierzę w altruistyczne pobudki? Każdy ma jakiś interes!!!.
    Dobrze chociaż, że przy okazji zyskują inni.

• Smuci mnie twoje nastawienie Konrad Wallenrod! Zamiast wspierać i gratulować obywatelskiej i społecznej postawy, dopatrujesz się spisku! Nie każdy myśli tak jak ty. Ja podziwiam takich ludzi jak Pan Tomek. Żałuję, że jest ich tak niewielu. Trzymam kciuki!!!

• A w kwestii art. o Panu Gradzie. Czytałem. I czytałem też zarzuty na forum Sosnowca. Panie Grad. Niech się Pan nie przejmuje. To co Pan robi jest wspaniałe! A najwięcej pretensji mają ci co sami nic nie robią. „….to nie ludzie, to wilki….”