Kwesta Charytatywna

Szanowni Zagłębiacy!  Mieszkańcy Będzina i Czeladzi!!

Informujemy, że w dniach 23 maja i 26 maja na terenie Będzina i Czeladzi odbędzie się charytatywna kwesta uliczna na rzecz organizacji Dnia Dziecka dla dzieci z zagłębiowskich świetlic środowiskowych. Tradycyjnie już po raz trzeci wolontariusze Fundacji będą kwestowali w okolicach centrów i miejsc handlowych. Zebrane w ten sposób pieniądze w całości zostaną przeznaczone na zakup prezentów dla biednych dzieci. Łącznie w akcji weźmie udział 30-u wolontariuszy. Zachęcamy do hojności. Liczy się każda złotówka!!!!

Fundator

Tomasz Grad

7 komentarzy do “Kwesta Charytatywna

• To smutne, że trzeba zbierać pieniądze dla biednych dzieci. Od tego jest Państwo, opieka społeczna i instytucje rządowe. Oczywiście chętnie pomożemy i wesprzemy działania wolontariuszy ale powinno być inaczej!

• Słuchajcie ludziska. Wszyscy zbierają. Na hospicja, na szpitale, na sprzęt ratunkowy, na chore dzieci i ch………..ich tam wie na co jeszcze! A wiecie ile z tego idzie tak naprawdę na pomoc. K………a! niewiele. Większość zżerają administracje, biura, imprezy i wynagrodzenia. A tu człowiek pomaga bo chce! i nic w zamian! I faktycznie wszystko idzie dla ludzi! Uwierzycie! dla ludzi! Nie na biura, spotkania i delegacje. Ja tam nie mam za wiele ale wrzucę do puchy. Ciekawe co zrobią bogatsi!!!
      Jaroo!

• Dobrze, że pomagamy potrzebującym. Ale również uważam, że to jest rolą Państwa i opieki społecznej. No w końcu jest to z naszych podatków.

• Tysiące fundacji, stowarzyszeń i organizacji a wszyscy chcą pomagać. Niestety tylko biedy wokół coraz więcej.

• A ja tam uważam, że powinniśmy pomagać. Ci co mają lepiej powinni pomagać tym co mają gorzej. Zbiera Owsiak, zbierają na powązki czemu nie mamy zbierać na biedne dzieci z Zagłębia. Przynajmniej nasi skorzystają. A tak to nie wiadomo na co naprawdę idą te pieniądze.

• Widziałem na stronie zdjęcia ze zbiórek i chętnie się dołożę.