Zagłębiowski Komentarz

Szanowni Państwo!

Co  tydzień  cenne  nagrody!!!

Wystarczy wejść na stronę www.fundacjanaszezaglebie.com.pl  i zamieścić swój krótki komentarz na dowolny temat. Można skomentować działania fundacji, można skomentować aktualną sytuację gospodarczą, lokalne stosunki międzyludzkie, czy wyrazić swoje oczekiwania np.; w zakresie pomocy socjalnej.

Wszystkie państwa komentarze raz w tygodniu będą brały udział w losowaniu cennych nagród. Nazwiska zwycięzców będą każdorazowo publikowane na stronie Fundacji w zakładce „Komentarze”. Tam też znajdziecie Państwo regulamin konkursu.

Wystarczy tylko poświęcić 3 minuty swojego czasu a można wygrać np.: odtwarzacz MP4, płytę DVD, książkę, bilet do kina, porcelanę, sprzęt sportowy itp.

Raz w miesiącu najlepszy nadesłany komentarz otrzyma „Nagrodę miesiąca”. Raz w roku autor najciekawszego komentarza zostanie uhonorowany prestiżową statuetką „ Zagłębiowski Komentarz Roku”, zaprojektowaną specjalnie dla Fundacji przez zagłębiowskiego artystę Jana z Ostrowa oraz cenną nagrodą w postaci wywiadu telewizyjnego.

Jednocześnie zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatów w konkursie „Misericors in egentes – Miłosierny wśród potrzebujących

Fundator

dr  Tomasz Grad