Rozdanie Statuetek na Gali

IMG_3527IMG_3560 IMG_3522 IMG_3545 IMG_3550 IMG_3558 IMG_3556 IMG_3531 IMG_3551 IMG_3529 IMG_3543 IMG_3561 IMG_3547W dniu 13 września w sali teatralnej SDK ODEON odbyło się uroczyste wręczenie Statuetek i wyróżnień, laureatom Konkursu „Misericors in egentes” – Miłosierny wśród potrzebujących.

Założyciel i Fundator, Pan dr Tomasz Grad dokonał uroczystego wręczenia ;

Wśród nagrodzonych:

Szkoła Policji w Katowicach, Hospicjum Św. Tomasza z Sosnowca, Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie „Jesteśmy z wami” z Sosnowca, Ks. Proboszcz Jarosław Wolski z Czeladzi , Pani Danuta Lech z Dąbrowy Górniczej , Pan Łukasz Kolber z Fundacji „Godne Życie” oraz       CKZiU z Sosnowca. Galę zaszczycili mi. Teresa Kosmala- Burmistrz Czeladzi, Krzysztof Malczewski- Starosta Będziński, Zbigniew Szaleniec- za-ca Prezydenta Sosnowca oraz przedstawiciele prasy, organizacji pozarządowych, dyrektorzy placówek oświatowych oraz mieszkańcy Zagłębia.

Galę uświetnili kameraliści z Górnośląskiej wyższej Szkoły Pedagogicznej w Mysłowicach pod dyrekcją Wacława Golonki.