Fundacja „Nasze Zagłębie” i Cafe Desa pomaga

Fundacja „Nasze Zagłębie” i Cafe Desa pomaga ❤️

#PosiłekNieWysiłek

Kochani, działamy na rzecz społeczności lokalnej i choć zostajemy w domu, chcemy być blisko Was????

Dziś, gdy skuteczna walka z koronawirusem jest dla nas wszystkich priorytetem, chcemy szczególnie zadbać o tych, którzy działają na rzecz ochrony naszego zdrowia i o tych, którzy z powodu kwarantanny muszą zostać w domu.

Fundacja „Nasze Zagłębie” we współpracy z Cafe Desa
w Czeladzi wesprze personel medyczny i osoby objęte kwarantanną będące mieszkańcami Czeladzi.

Już od 3 do 11 kwietnia 2020 roku możecie za darmo zamawiać dania obiadowe (spośród dwóch proponowanych)
z dowozem pod wskazany adres na terenie Czeladzi.
Koszt zamówionych posiłków pokryje Fundacja Wspierania Rozwoju Zasobów Ludzkich „Nasze Zagłębie”.

Osoby uprawnione do zamówień to:
• osoby zatrudnione w placówce medycznej (lekarze, pielęgniarki, załogi karetek, inny personel),
• osoby objęte kwarantanną mające utrudnioną możliwość zapewnienia sobie posiłku i produktów spożywczych, będące w trudnej sytuacji materialnej,
• osoby starsze, samotne, niepełnosprawne mające utrudnioną możliwość zapewnienia sobie posiłku i produktów spożywczych, będące w trudnej sytuacji materialnej.

Dania obiadowe możecie zamawiać poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny z Cafe Desa Czeladź pod numerem telefonu 531 991 731.

Prosimy udostępniajcie ten post i przekażcie dalej????

#naszezaglebiefundacja #cafedesaczeladz #zostańwdomu #kwarantanna #posiłekdlamedyka #czeladz