Akcja Charytatywna

Zarząd Fundacji składa wyrazy wdzięczności Dyrekcji i uczniom Zespołu Szkół nr 1 w Czeladzi za udział w akcji charytatywnej, ktorej celem była zbiórka funduszy na zakup prezentów dla dzieci z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. Szczególne podziękowanie dla opiekuna wolontariuszy, Pani pedagog Małgorzaty Czyżowskiej, bez współpracy z którą niewyobrażamy sobie powodzenia tej akcji.

Dziękujemy również, a może przede wszystkim szczodrym darczyńcom, mieszkańcom Czeladzi. Państwa ofiarność pozwoliła zebrać kwotę ponad 600 zł, za którą to zostaną zakupione prezenty dla dzieci. Mamy nadzieję, że w podobnych akcjach okażecie Państwo podobną chojność.

Dziękujemy Zarządowi i pracownikom Urzędu Miasta Czeladź, za wyrażenie zgody na kwestę i zrozumienie dla inicjatywy Fundacji.

DZIĘKUJEMY!!!!!