Konkurs na hasło dla Fundacji

Wielki konkurs z nagrodami!!!!

Szanowni Państwo

Fundacja Wspierania Rozwoju Zasobów Ludzkich „Nasze Zagłębie” w Czeladzi w związku z otrzymaniem przez nią statusu organizacji Pożytku Publicznego

Ogłasza otwarty konkurs na hasło Fundacji.

Spośród nadesłanych e-mailem propozycji hasła, Kapituła Fundacji wybierze najlepsze, które będzie umieszczane na wszelkich materiałach informacyjnych.

Wśród wszystkich uczestników konkursu zostaną wylosowane cenne nagrody min: wycieczka do Wiednia, motocykl mini crosover, rower górski , deskorolki i odtwarzacze PM4.

Losowanie nagród odbędzie się 31 sierpnia 2013 r podczas Festynu Rodzinnego na zakończenie wakacji.

Szczegóły konkursu na stronie Fundacji www.fundacjanaszezaglebie.com.pl w zakładce „Festyn”

Z A P R A S Z A M Y

Jeden komentarz do “Konkurs na hasło dla Fundacji

• Witam. Przesłałem hasło na konkurs 16.08.2013, ale nie otrzymałem potwierdzenia? Pozdrawiam.