Tomik literacki „Zadumane Zaduszki” już w sprzedaży!!

Miło nam poinformować, że staraniem Fundacji udało się opublikować literacki tomik pn. „Zadumane Zaduszki”. Stanowi on uwieńczenie ogłoszonego i zrealizowanego w 2012r konkursu literackiego, w którym udział wzięło ponad 300 zagłębiowskich literatów. 23 z nich zostało wyróżnionych nagrodami a ich prace znalazły się w niniejszej publikacji. Wszystkich zainteresowanych zakupieniem autorskiego tomiku zachęcamy do złożenia zamówienia drogą e-mailową( fundacjanaszezaglebie@gmail.com). Koszt jednego egzemplarza to jedynie 20 zł + koszty wysyłki (5 zł). W treści zamówienia prosimy podać liczbę egzemplarzy oraz dokładny adres do wysyłki. Równowartość kwoty powiększonej o koszty wysyłki prosimy wpłacić na konto fundacji: ING Bank o/ Czeladź :

nr konta: 621050 1269 1000 0090 7607 7032 z dopiskiem TOMIK

Jeden komentarz do “Tomik literacki „Zadumane Zaduszki” już w sprzedaży!!

• Słyszałem o tym konkursie literackim i jestem ciekawy efektów.