1 % podatku

Zbieramy 1 % podatku.
Jeżeli nie macie planów związanych z przekazaniem swojego 1% podatku, to zachęcamy do wsparcia naszej fundacji. Urzymujemy się głównie dzięki wsparciu naszego fundatora oraz działalności szkoleniowej, zktorej pozyskujemy fundusze na działalność charytatywna fundacji. Co roku otrzymujemy niewielkie wsparcie w postaci 1% ale jest to skromna kwota w staosunku do potrzeb. Niestety duże organizacje, mające zaplecze medialne nie mają konkurencji w tej kwestii. Dlatego prosimy abyście zachęcili swoich znajomych i przyjaciół do przekazania swojego 1 % mniejszym, lokalnym organizacjom tj. nasza fundacja!!!!
KRS: 0000364986imgres