Uroczysta Gala Fundacji – Konkurs: Bożonarodzeniowe Życzenia”

Zaproszenie

Zarząd Fundacji serdecznie zaprasza laureatów i wyróżnionych uczniów, wraz z dyrekcją, opiekunami oraz rodzicami na uroczystą galę wręczenia nagród uczestnikom konkursu pn: ”Bożonarodzeniowe Życzenia”, która odbędzie się w Kopalni Kultury w Czeladzi-Piaskach, ul. Stanisława Trznadla 1, w dniu 21.01.2019 r o godz. 13.00.

W ramach spotkania przewidziana jest projekcja filmu dla dzieci i młodzieży.

Będziemy zaszczyceni, jeżeli  przyjmą Państwo  nasze zaproszenie.

Z wyrazami szacunku.

*Z powodów organizacyjnych nie wysyłamy nagród i dyplomów pocztą

*Prosimy o potwierdzenie obecności na adres e-mail: fundacjanaszezaglebie@gmail.com.

*Informacje o laureatach można zobaczyć na stronie fundacji: www.fundacjanaszezaglebie.com.pl.