Uroczyste wreczęczenie nagród

W dniu dzisiejszym tj. 20.11.2012 w Klubie Kiepury w Sosnowcu nastąpiło uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień laureatom Otwartego Konkursu Literackiego ” Zadumane Zaduszki”. Uroczystość uświetnił swoją obecnością i słowem duszpasterskim ks. Jarosław Wolski, proboszcz parafii św. Stanisława w Czeladzi. Nagrody wręczył Pan Tomasz Grad, założyciel  fundacji. Fundator podziękował wszystkim laureatom i ich opiekunom. Złożył również serdeczne podziękowanie Prezesowi Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie „Jesteśmy z Wami”, Pani  Iwonie Więcławek-Wardyniec, za pomoc w organizacji konkursu i ufundowaniu nagród. Dla laureatów i ich opiekunów przygotowany był również poczęstunek. Z 24-ch wyróżnionych prac zostanie zredagowany tomik literacki, ze sprzedaży którego zostaną pozyskane środki na działalność charytatywną Fundacji.

Jeden komentarz do “Uroczyste wreczęczenie nagród

• Dziękujemy za ciekawą inicjatywę. Laureaci z Sosnowca