Konkursy

Wyniki  Konkursu na najbardziej zaangażowanych wolontariuszy Fundacji w roku szkolnym 2016/2017. 

Zwycięzcy to:

1. Janek Mikruta

2. Karolina Wojda

3. Arkadiusz Matuła

4. Weronika Zabielska

5. Sandra Oleszko

Wszyscy wyróżnieni wolontariusze otrzymują nagrody rzeczowe oraz okolicznościowe statuetki.

GRATULUJEMY!!!

Wyniki konkursu-zagadki z 6 numeru wydania kwartalnika „Kurier Zagłębia”.

Rozwiązanie:  zdjęcie przedstawia starą cementownię w Grodźcu.

Swoje propozycje nadesłało 97 osób z czego 93 było poprawnych.

Zespół redakcyjny z nadesłanych odpowiedzi wylosował trzy , które zostaną nagrodzone słodkimi upominkami. Wylosowane osoby to:

1. Pani Agnieszka Walasek

2. Pan Andrzej Koj

3. Pan Tomasz Cukiernik

Nagrody zostaną wysłane pocztą na wskazany w mailu adres. 

GRATULUJEMY!!!

Laureaci konkursu na wiersz z okazji Święta Edukacji Narodowej.

1 miejsce oraz nagrodę w postaci piłki nożnej z podpisami reprezentacji klubu piłkarskiego

„Zagłębie Sosnowiec” oraz dyplom otrzymuje:

 Dominik Kułaga

z kl. 3 Gimnazjum nr 1 w Sosnowcu –GRATULUJEMY!!!

za wiersz inspirowany melodią „Ona tańczy dla mnie”.

 

Wyróżnienia oraz dyplomy otrzymują:

  • Marta Stępień z kl. 2A ZSEiL, Gimnazjum nr 15 Sosnowiec, Opiekun p. mgr Iwona Wilczyńska
  • Aleksandra Wilk – Gimnazjum nr 16 Sosnowiec, Opiekun p. mgr Agnieszka Ubowska
  • Julia Ślusarczyk – SP 16 Jaworzno, Opiekun p. mgr Grażyna Sionkowska
  • Zuzanna Kramarz – kl. 5A SP nr 16 Jaworzno
  • Michał Przybyła – kl. IC Gimnazjum nr 16 Sosnowiec
  • Oliwia Sosnal – kl. 5B SP 16 Sosnowiec, Opiekun p. mgr Hanna Kałużna
  • Agata Dudek – kl. 6A SP 3 Dąbrowa Górnicza, Opiekun p. mgr Jadwiga Kowalik
  • Gabriela Gęborek – kl. 6C SP 6 Sosnowiec, Opiekun p. mgr Barbara Kleczko
  • Hanna Wojnarowska – kl. VC SP 3 Dąbrowa Górnicza, Opiekun p. mgr Anna Domagała-Stawska
  • Praca zespołowa kl. 6B z SP nr 21 Sosnowiec, Opiekun p. mgr Marta Lach

Zwycięzca Konkursu pn: Wyczesany Język.

GIMNAZJUM NR 16 IM MARII KONOPNICKIEJ

4-200 SOSNOWIEC, UL.LEGIONÓW 21

dialog – Natalia Maj

tłumaczenie – Maja Szkutnik

wiersz – Oskar Stobieniecki

opiekun – mgr Elżbieta Rudzka

 

Dialog>>

Tłumaczenie>>

Wiersz>>

 Wyniki Konkursu  „Misericors in egentes – Miłosierny wśród potrzebujących”.

Miło nam poinformować wszystkich zainteresowanych, że decyzją Kapituły Fundacji spośród 32 zgłoszonych kandydatur, wybraliśmy pięciu laureatów oraz nadaliśmy dwa wyróżnienia:

Laureaci:

Szkoła Policji w Katowicach,

Pani Danuta Lech z Dąbrowy Górniczej,

Pani Iwona Więcławek- Wardyniec – Prezes Stowarzyszenia Jesteśmy z Wami,

Ks. Jarosław Wolski- Proboszcz parafii pw. Św. Stanisława w Czeladzi,

Hospicjum św.Tomasza Ap. w  Sosnowcu..

Wyróżnieni:

Pan Łukasz Kolber – wiceprezes Fundacji Godne Życie,  

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu.

GRATULUJEMY!!!

Uroczysta gala odbędzie się 13 września 2014r w Sali teatralnej SDK „ODEON” w Czeladzi przy ul. Szpitalnej 9,  o godz.11.00.

Rozstrzygnięcie konkursu Fotograficznego.

Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali swoje prace. W konkursie wzięło udział 456 osób z całego Zagłębia. Jury konkursu oceniło ponad 840 zdjęć w dwóch kategoriach ( 149 zdjęć w kategorii „Ludzie” oraz 691 w kategorii „ Miejsce”. Kilkanaście prac nie spełniło wymogów regulaminowych.

Nagrody oraz dyplomy zostaną wysłane pocztą. Nagrodzone i wyróżnione prace, których jakość i stan techniczny na to pozwoli, zostaną wydane nakładem Fundacji w postaci albumu/kalendarza, który będzie można nabyć za pośrednictwem Fundacji.

WYNIKI!!!

Kategoria „Ludzie”

I miejsce: Sara Szlęk – Bobrowniki ( Po akcji)

Wyróżnienia:

  • Aleksandra Polok – Sosnowiec ( Kłótnia z psem)
  • Jagoda Szymonik – Góra Siewierska ( Zespół Śpiewaczy Górzanki)
  • Łukasz Francuz – Będzin ( Dożynki Powiatowe Psary 2012)

Kategoria „Miejsce”

I miejsce: Maja Piotrowska – Preczów ( Dąbrowski dworzec kolejowy nocą)

Wyróżnienia:

  • Remigiusz Miklaszewski – Dąbrowa Górnicza ( Urok Zagłębia)
  • Michał Markowski – Czeladź ( Kościół św. Stanisława)
  • Denis Nowak – Czeladź ( Park grabek jesienią)
  • Joanna Bratko-Lityńska – Sosnowiec ( Dworzec II)
  • Karolina Grzejszczak –Sosnowiec( Plac papieski)
  • Maja Piotrowska – Preczów ( Widok na Bazylikę NMP)
  • Agnieszka Pilzak – Dąbrowa Górnicza ( Łęka)
  • Sebastian Bloch – Rogoźnik ( Za kościelną bramą)
  • Renata Jaworska – Będzin ( Zabytki mojego miasta)
  • Marek Bujak – Czeladź ( Nie uciekajmy od historii)
  • Sara Szlęk – Bobrowniki ( Przed zmierzchem)
  • Pamela Ruszkowska – Siemonia ( Zapomniana góra Dorotka)
  • Agata Parka – Dąbrowa Górnicza ( Kiepura)
  • Kewin Kędzierski – Preczów ( Zbiornik wodny Pogoria III)
  • Jakub Skowron – Preczów ( Czarna Przemsza)
  • Jacek Bartosik – Sosnowiec ( Odbicie)
  • Anna Brzezińska – Będzin( Życiodajna energia)
  • Anna Wojnowska – Psary ( Zachód słońca nad Zagłębiem)
  • Paweł Cichoń – Rogoźnik ( Brama cudów)
  • Ismena Zawadzka – Łazy ( Drogą do domu)
  • Kamil Molęda – Będzin ( Molo-Pogoria III nocą)
  • Anna Pachnik – Sosnowiec ( Kirkut Modrzejów)
  • Krzysztof Wróbel – Dąbrowa Górnicza( bez nazwy)
  • Marek Lityński – Sosnowiec ( huta I)
  • Bartosz Załęcki – Sosnowiec ( Dąbrowska perspektywa)
  • Piotr Banasik – Dąbrowa Górnicza ( Oczyszczalnia ścieków w Będzinie)
  • Marta Paprotny – Przeczyce ( zalew Przeczycko-Siewierski)

Serdecznie zapraszamy wszystkich laureatów i wyróżnionych w Otwartym Konkursie Literackim „Zadumane Zaduszki” na uroczystość wręczenia nagród i dyplomów, która odbędzie się w dniu 20-go listopada o godz. 14.00 w Klubie Kiepury w Sosnowcu przy ul. Będzińskiej 65. Zaproszenia zostały wysłane drogą e-mailową.

WYNIKI KONKURSU LITERACKIEGO!!!

  • I miejsce w kategorii Gimnazjum – Julia Pasternak
  • I miejsce w kategorii Szkoła Ponadgimnazjalna –  Tymoteusz Piątek
  • I miejsce w kategorii „Open” – Waldemar Czertyński

Wyróżnienia:

  • Dagmara Górecka
  • Ada Gruszczyńska
  • Paweł Wojtala
  • Katarzyna Sroga
  • Klaudia Sośnica
  • Maria Cichy
  • Ewelina Jeleń
  • Aleksandra Głowa
  • Weronika Kyzioł
  • Justyna Kaczmarek
  • Magdalena Kotela
  • Julia Stępień
  • Agnieszka Kałużna
  • Karolina Hołobud
  • Agnieszka Wszołek
  • Magdalena Robakowska
  • Agnieszka Miłoszewska
  • Kornelia Darłak
  • Marcin Matuszek
  • Natalia Mendak
  • Aleksandra Gołda
  • Emilia Gołda

Wszystkim autorom serdecznie dziękujemy za przesłane prace. Laureatów i autorów wyróżnionych prac wraz z opiekunami zaprosimy indywidualnymi zaproszeniami na uroczyste wręczenie nagród i dyplomów, które odbędzie się 20-go listopada o godz. 14.00 w Klubie Kiepury w Sosnowcu.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu.

 

 

WYNIKI  KONKURSU PLASTYCZNEGO „ WIELKANOCNE ŻYCZLIWOŚCI”.

Miło nam poinformować, że pomimo ogromnej ilości nadesłanych prac (ponad 300) Rada Fundacji wyłoniła 10–ciu laureatów konkursu.

Z uwagi na fakt, iż wiele znakomitych prac nie spełniało wymogów regulaminowych i z przyczyn formalnych nie mogło znaleźć się w ścisłej czołówce, Fundator postanowił dodatkowo wyróżnić 30 prac i uhonorować ich autorów dyplomami. Ponadto Rada Fundacji ufundowała dodatkową nagrodę dla jednego z uczestników, którego praca została wyróżniona jednak z uwagi na nieregulaminowe wymiary nie mogła zostać nagrodzona.

I tak :

I miejsce – Dominik Malec, kl. Ia SP nr 10 Sosnowiec

II miejsce – Pamela Nawrot, kl. Va  MZS Czeladź

III miejsce – Karolina Koziewicz kl. Ic  SP nr 20  Dąbrowa Górnicza

IV-IX miejsca

  • Wiktor Pisarski kl. 0 SP nr 22 Sosnowiec
  • Marcelina Stachera kl. Vc SP nr 45 Sosnowiec
  • Julia Wojciechowska l. 12 Czeladź
  • Sara Zasada kl. VI Świetlica Środowiskowa Stowarzyszenia „Dar Serca” Dąbrowa Górnicza
  • Amelia Łukaszczyk kl. IIc Sp nr 38 Sosnowiec
  • Zuzanna Litwin kl. Vb SP nr 40 Sosnowiec

Nagroda dla najmłodszego laureata:

  • Julia Podmokły lat 6 SP nr 15 w Sosnowcu

Wyróżnienie i nagroda Rady Fundacji:

  • Aleksandra Gargas kl. VI POSM I  Katowice

Wszyscy laureaci wraz z opiekunami zostaną zaproszeni na uroczystość wręczenia nagród. Zaproszenia zostaną wysłane drogą e-mailową do szkół.

Wyróżnienia otrzymują:

  • Wiktoria Mularska MZS nr 4 Będzin
  • Martyna Bek ZS w Szebniach
  • Przemek Zając ZSPiSU w Sosnowcu
  • Martyna Godzic ZSPiSU w Sosnowcu
  • Dawid Piątek SP nr 3 Lębork
  • Zuzanna Rosikoń MZS Czeladź
  • Roksana Mizgała MZS Czeladź
  • Maria Rudzińska SP nr 27 Sosnowiec
  • Porc Paweł SP nr 27 Dąbrowa Górnicza
  • Karolina Łajczak ZSO nr 5 Sosnowiec
  • Paulina Kluczny SP nr 11 Dąbrowa Górnicza
  • Aleksandra Majek Gimnazjum nr 27 Sosnowiec
  • Katarzyna Komorowska Przedszkole Miejskie nr 11 Sosnowiec
  • Marysia Samuel SP nr 3 Czeladź
  • Kajetan Bąk SP nr 3 Czeladź
  • Wiktoria Janus SP nr 40 Sosnowiec
  • Agata Bącalska SP nr 45 Sosnowiec
  • Julia Przewłocka SP nr 38 Sosnowiec
  • Kinga Małkiewicz SP nr 8 Będzin
  • Julia Sygut SP nr 8 Będzin
  • Wiktoria Tarnowska POSM I Katowice
  • Oliwia Jakus SP nr 20 Dąbrowa Górnicza
  • Julia Karcz SP nr 20 Dąbrowa Górnicza
  • Hubert Mróż SP nr 28 Dąbrowa Górnicza
  • Izabela Żmuda SP nr 28 Dąbrowa Górnicza
  • Paulina Fujara SP nr 28 Dąbrowa Górnicza
  • Małgorzata Muszyńska Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 Sosnowiec
  • Natalia Zaręba Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 Sosnowiec
  • Zofia Markiewka SP nr 22 Sosnowiec
  • Renata Jaworska, Bolesław Smugałą, Artur Pawełczyk WTZ Bedzin
  • Barbara Krawczyk, Liwia Chojnacka, Selina Turgut, Natalia Kos Przedszkole Miejskie nr 11 Sosnowiec

Dyplomy dla wyróżnionych uczestników zostaną przesłane pocztą.

Wszystkim uczestnikom Konkursu oraz ich opiekunom a także dyrekcjom placówek oświatowych składamy serdeczne podziękowania. Zapraszamy do śledzenia naszej strony, gdyż podobny konkurs będzie ogłoszony z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Kartka, która wygrała zostanie powielona i sprzedana jako charytatywna cegiełka na potrzeby upominków dla dzieci ze świetlic środowiskowych z okazji Dnia Dziecka.

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły i placówki do włączenia się w akcję sprzedaży kartek!!!!

Uwaga!!   standardowa kartka pocztowa ( wym. 90-110mm / 140-160mm z tolerancją +/-2mm)

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close