Konkurs „Bożonarodzeniowe życzenia”

Jury i kapituła konkursu uprzejmie informuje, że z uwagi na fakt, iż w odpowiedzi na ogłoszenie wpłynęło ponad 700 prac z kilkunastu szkół, termin ogłoszenia wyników zostaje przesunięty na dzień 10.12.2018. Wszystkich zainteresowanych przepraszamy!!!!

Zwycięzcy i laureaci zostaną powiadomieni drogą mailową. Termin wręczenia nagród zostanie również ogłoszony na stronie fundacji i FB a zainteresowani wraz z opiekunami zaproszeni. Planowany termin to koniec stycznia 2019 r.

Zarząd Fundacji