Festyn

Wielki konkurs z nagrodami!!!!

Szanowni Państwo

Fundacja Wspierania Rozwoju Zasobów Ludzkich „Nasze Zagłębie” w Czeladzi w związku z otrzymaniem przez nią statusu organizacji Pożytku Publicznego

Ogłasza otwarty konkurs na hasło Fundacji.

Spośród nadesłanych e-mailem propozycji hasła, Kapituła Fundacji wybierze najlepsze, które będzie umieszczane na wszelkich materiałach informacyjnych.

Wśród wszystkich uczestników konkursu zostaną wylosowane cenne nagrody min: wycieczka do Wiednia, motocykl mini crosover, rower górski , deskorolki i odtwarzacze MP4.

Losowanie nagród odbędzie się 31 sierpnia 2013 r podczas Festynu  na zakończenie wakacji.

Szczegóły konkursu  poniżej!!!

Z A P R A S Z A M Y

W dniu 31 sierpnia 2013r w godz. 14.00- 19.00, na terenie Miejskiego Przedszkola nr 4 przy ul. Miasta Auby w Czeladzi, odbędzie się Festyn dla dzieci na zakończenie wakacji.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 3-10 lat wraz z opiekunami do uczestnictwa w zabawie.

Będą min.:  zamek dmuchany, zjeżdżalnia, trampolina, suchy basen, popcorn, wata cukrowa, napoje, konkursy z nagrodami itp.

Każde dziecko w wieku 3-10 lat, które przyniesie ze sobą własnoręcznie narysowany rysunek przedstawiający herb Czeladzi, otrzyma darmowy karnet uprawniający do skorzystania z czterech dowolnych atrakcji oraz do wyboru porcję waty, popcornu lub soczek.

Każde dziecko może otrzymać tylko jeden karnet!!!!

Dzieci, które nie przyniosą rysunku będą mogły skorzystać z jednej dowolnej formy atrakcji lub wykonać rysunek na miejscu.

Uwaga: Organizator nie przewiduje możliwości płacenia za korzystanie z atrakcji!!!!!

Ok. godz.18.00

Odbędzie się losowanie nagród dla uczestników konkursu na hasło dla Fundacji.

Spośród wszystkich nadesłanych e-mailem propozycji, zostanie wylosowanych dziesięć, które otrzymają nagrody w następującej kolejności:

1o-odtwarzacz MP4

9-odtwarzacz MP4

8-odtwarzacz MP4

7-odtwarzacz MP4

6-odtwarzacz MP4

5-deskorolka

4-deskorolka

3-rower

2-motorower mini crosover

1-wycieczka do Wiednia

Serdecznie zapraszamy do nadsyłania swoich propozycji oraz uczestnictwa w losowaniu.

Zasady uczestnictwa w konkursie na hasło dla Fundacji.

1. Każdy może wziąć udział w konkursie. W przypadku osób niepełnoletnich wszelkie deklaracje i podpisy składają ich opiekunowie prawni.

2. Propozycje należy nadsyłać wyłącznie drogą elektroniczną do dnia 30 sierpnia na adres fundacji: fundacjanaszezaglebie@gmail.com z dopiskiem „konkurs na hasło”.

3. W losowaniu nagród 31 sierpnia wezmą udział wszystkie nadesłane prace, które będą zgodne z zasadami konkursu.

4. Hasło musi nawiązywać do statutowej działalności fundacji( zakładka statut ), być krótkie, zachęcać do przekazywania 1% podatku na Fundację, nie zawierać wyrazów obraźliwych i niecenzuralnych. Nie może naruszać dóbr osób trzecich, wartości religijnych, wyznaniowych, etnicznych, narodowościowych itp. Napisane w języku polskim. Podpisane imieniem i nazwiskiem autora oraz adresem zamieszkania.

5. Wybrane przez kapitułę Fundacji hasło będzie  umieszczane na wszystkich materiałach informacyjnych, ulotkach, plakatach, folderach, banerach oraz bilbordach w związku z ubieganiem się Fundacji o 1% odpis podatkowy z tytułu Organizacji Pożytku Publicznego za 2013 i dalsze lata.

6. Jedynie Autor hasła, które zostanie wybrane przez Kapitułę, zobowiązany będzie do podpisania oświadczenia o przekazaniu praw autorskich do hasła Fundacji przed dniem 31 sierpnia 2013 r. Brak takiego oświadczenia wyklucza jego udział w losowaniu nagród.

7. Warunkiem otrzymania nagród jest osobista obecność osób biorących udział w konkursie 31 sierpnia podczas losowania wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość lub osoby upoważnionej.

8. Osoby wyczytane podczas losowania, które nie zgłoszą się po odbiór nagrody mimo trzykrotnego wywołania, tracą do niej prawo.

9. Nagrody losowane są kolejno od numeru 10 do 1. Osoba, która zostanie wylosowana nie bierze udziału w dalszym losowaniu.

10. Konkurs nie ma charakteru roszczeniowego a decyzja Kapituły jest ostateczna.

11. W przypadku małej liczby zgłoszonych haseł, organizator dopuszcza możliwość zgłaszania swoich propozycji w dniu Festynu na specjalnie do tego przygotowanych drukach. W/w kandydatury wezmą również udział w losowaniu nagród rzeczowych jednak nie bedą mogły zostać wybran na hasło Fundacji.

10. Nagrody wręczać będzie Założyciel Fundacji  dr n. zdr. Pan Tomasz Grad

Jeden komentarz do “Festyn