Akademia WF

ZAPROSZENIE

Fundacja Wspierania Rozwoju Zasobów Ludzkich „Nasze Zagłębie” z siedzibą w Czeladzi serdecznie zaprasza na IV Wiosenną Akademię Innowacyjnego Nauczyciela Wychowania Fizycznego. Spotkanie odbędzie się w dniach 08 – 10  czerwca  2018 r w Ośrodku Szkoleniowym  w Ustroniu.

Zakwaterowanie zaczyna się w piątek tj. 08.06.2018r o godz. 12.00 (w pokojach 3 osobowych)- szczegóły zakwaterowania prosimy uzgadniać na miejscu w dniu przyjazdu z pracownikiem obsługi. Na  godzinę 14.00 zapraszamy na obiad. Spotkanie organizacyjne i podział na grupy ćwiczeniowe o godz. 15.30. Pierwsze zajęcia  zaczynają się o godz. 16.00. Zajęcia warsztatowe zaplanowane są w dwóch grupach od godziny 16.00-19.15 naprzemiennie po 2 godziny dydaktyczne. Pozostałe szczegóły organizacyjne zostaną omówione podczas kolacji.

Uczestnicy proszeni są o zgłaszanie w karcie zgłoszeń propozycji tematów do dyskusji plenarnej.

Formularz zgłoszenia do pobrania na stronie Fundacji pobierz>>.

Termin zgłoszenia do: 30.03.2018 r.

dr n zdr. Tomasz Grad.